Wygraj z Graal!

Weź udział w konkursie. Podziel się z nami swoim ulubioną muzyką do gotowania i zdradź dlaczego akurat ta nuta wprowadza Cię w iście smakowity nastrój!

Odpowiedź zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na platformie Facebook i stań się współtwórcą
Graalowej Playlisty na Spotify idealnej do pichcenia!
Przekonaj nas, żeby to właśnie Twój utwór znalazł się na naszej playliście.
Pamiętaj, tu liczy się kreatywność!

Regulamin znajdziesz tu: Regulamin konkursu Graal_21.07.2023

 

 

Zagraj
Nasze produkty

Szprot w sosie pomidorowym


Teraz dostępny w sklepach LIDL!
Szprot w sosie pomidorowym to produkt najwyższej jakości, który uznawany jest za jedną z najpopularniejszych konserw rybnych. Pomimo długoletniej obecności na rynku cały czas cieszy się obszernym gronem zwolenników. 170g Spróbuj

Filety z makreli w sosie pomidorowym

1. Graal S.A. za NielsenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (Food), Sprzedaż ilościowa w sztukach w okresie tydzień 48 2021 - tydzień 47 2022 w kategorii: konserwy rybne w puszkach z wyłączeniem marek własnych.
2. Badanie ARB SESTA dla GRAAL S.A. ”Test smaku konserw rybnych w sosie pomidorowym (Dziki Szprot w sosie pomidorowym, Filety z makreli w sosie pomidorowym).” III-IV.2022, szczegóły na graal.pl
Dla wszystkich zwolenników konserwy Graal makrela w sosie pomidorowym stworzyliśmy mniejszą wersję tej wyśmienitej konserwy, która rewelacyjnie sprawdza się jako przekąska w ciągu dnia. Pożywne mięso makreli sprawia, że dostarczamy zbilansowanych wartości odżywczych.
170g Spróbuj