1 June 2015 |

Wyróżnienie dla Graalek w konkursie Polfish 2015

Ten znakomity produkt, należący do cieszącej się znaczną popularnością wśród naszych konsumentów linii, powstał z połączenia wyśmienitych kawałków soczystego łososia pochodzącego od naszych sprawdzonych dostawców, oraz sosu o smaku ketchupu. Jest on ceniony zarówno przez naszych najmłodszych klientów, jak również ich rodziców. Dzieci uwielbiają go za jego niepowtarzalny smak oraz fakt, że kawałki łososi użyte do produkcji tych wyrobów zostały starannie wyfiletowane, a zatem pozbawione tak nielubianych przez nie ości. Rodzice doceniają to, że ich pociechy mogą z przyjemnością pałaszować nasze produkty, bez obawy o obecność konserwantów, czy sztucznych barwników. Dodatkowo, bogaty w białko i kwasy Omega-3 łosoś stanowi znakomite uzupełnienie diety dzieci. Kolejną zaletą tego produktu jest fakt, że wyroby z tej linii pomyślnie przeszły certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej na podstawie niezależnych badań laboratoryjnych i audytu w zakładzie produkcyjnym. Są one odpowiednio oznakowane międzynarodowym logo produktów bezglutenowych –przekreślonym kłosem.


Cofnij

More news

14 September 2020

Graal w Rytmie Nagród!

Kup dowolne produkty Graal za min. 10 zł i zachowaj paragon.

read more

3 September 2020

Comfort food – zdrowe jedzenie na poprawę nastroju z Graal

Comfort food to jedzenie inspirowane wspomnieniami. Przywołuje wyjątkowe chwile i osoby, poprawia nastrój i dodaje energii. Czy comfort food może być zdrowe? Graal udowadnia, że tak!

read more

12 August 2020

Szukaj ryb w wodnej zalewie

Bo rybka lubi pływać. I niekoniecznie w tłustej śmietanie czy oleju albo bardzo popularnym sosie pomidorowym. Ryby w wodnej zalewie, które pojawiły się w nowej linii produktów Graal, są zdrowsze i dają  większe możliwości eksperymentowania w kuchni. 

read more